Binance ve Bu 5 Altcoin’den Sıcak Yatırım ve Liste Haberleri Var!

Bitrue, XRP için yeni listelemeler konusunda kışkırtıcı ipuçları verdi. Baanx, 20 milyon dolar Seri A fon topladı. Bu haberin ardından token fiyatı fırladı. Popüler yapay zeka projesi Fetch.ai, 100 milyon dolarlık yatırımı duyurdu. Binance, gün içinde bazı kullanıcıların teknik bir hata nedeniyle kripto para çekemediğini açıkladı. Ve daha fazlası!

Binance, Bitrue, Bitget ve bu 5 altcoin’den haberler var!

Bitrue, ufukta yeni XRP listelemelerinden bahsetti!

Büyük kripto borsası Bitrue, özellikle XRP token’ına odaklanan yeni listelemeler konusunda kışkırtıcı ipuçları verdi. Bu gelişme, kripto topluluğu içinde yaygın bir heyecan ve spekülasyona yol açtı. XRP meraklıları hevesle resmi onayı ve daha fazla ayrıntıyı bekliyor. Bitrue yaptığı bir paylaşımda XRP topluluğuna bir soru yöneltti. Bunda yeni XRP işlem pariteleri planlarken ne görmek istediklerini sordu. Bu bağlamda borsa, şu ifadeleri kullandı:

Bitrue yeni XRP pariteleri listelemeyi planlıyor. Bize ne görmek istediğinizi söyleyin.

Baanx, 20 milyon dolar Seri A fon topladı

Birleşik Krallık Finansal Davranış Otoritesi tarafından yetkilendirilmiş kripto ödeme firması Baanx, Ledger, Tezos, Chiron ve British Business Bank tarafından yönetilen A Serisi finansman turunda 20 milyon dolar topladı. Ledger, Baanx destekli ön ödemeli bir kripto banka kartı sunan bir kripto donanım cüzdanı üreticisi.

Finansmanın bu yıl ABD ve Latin Amerika’da hizmet sunmak için kullanılacağı bildiriliyor. Baanx’ın toplam finansmanı şu anda 30 milyon doların üzerinde. Merkezi Londra’da bulunan firma, İngiltere ve Avrupa’da Mastercard ile üç yıllık bir ortaklık imzaladı. Bu arada, fon haberi token fiyatını ateşledi. Baanx’ın tokenı BXX, son 24 saat içinde yaklaşık %18,5 artış gösterdi.

TokenFi DWF Labs’ten yatırım aldı, TOKEN %45 yükseldi

Kullanıcıların varlıklar oluşturmasına ve tokenize etmesine olanak tanıyan bir platform olan TokenFi, TokenFi’nin teknolojisini kullanarak bir ürün paketi geliştirmeyi planlayan bir kripto ticaret fonu olan DWF Labs’den 10 milyon dolarlık bir yatırım aldı. İki yıllık bir süre zarfında yapılacak olan yatırım, TokenFi’nin NFT’ler için üretken bir yapay zeka ve akıllı bir sözleşme denetçisi içeren ürün tekliflerini genişletmesine yardımcı olacak. DWF Labs, tokenlari TokenFi’nin hazinesinden satın alacak. Böylece, platformun gelişimini finanse etmek için yeterli kaynağa sahip olmasını sağlayacak.

Yatırım haberi, TokenFi’nin yerel tokeni TOKEN’in fiyatını uçurdu. TOKEN kısa sürede %50 artış gördü. Böylece, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdı. Kullanıcılar TOKEN’i, ücretleri ödemek ve platformdaki premium özelliklere erişmek için kullanıyor.

TOKEN günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinGecko

Fetch.ai, 100 milyon dolarlık yatırım aldı

Popüler yapay zeka projesi Fetch.ai, 100 milyon dolarlık yatırım aldığını duyurdu. Proje ekibi, bu yatırımın Fetch Compute isimli proje ile ilgili olduğunu belirtti. Ayrıca ekip, 7 Mart’tan itibaren FET sateker’larına da bazı ödüller olacağını kaydetti. Bu bağlama yapay zeka projesi, resmi X hesabından şu duyuruyu yaptı:

Karşınızda: Fetch Compute: Altyapımıza yaptığımız 100 milyon dolarlık yatırımın ardından, gelişmiş yapay zeka odaklı Nvidia GPU’ları sunan merkezi olmayan bir bilgi işlem platformuyla büyüyen ekosistemimizin geleceğini güvence altına aldık.

Altcoin ekibi, 7 Mart 2024 tarihinden itibaren, yerel coin FET’i stake eden kullanıcıların, daha sonra GPU kullanımı için ödeme yapmak üzere kullanabilecekleri Fetch Hesaplama Kredileri kazanacağını belirtti. Ayrıca, merkezi olmayan Fetch hesaplama ağındaki bu kıt kaynaklara erişmelerine olanak tanıyacağını kaydetti.

Bitget yarın saat 19:00’da WEN’i (WEN) piyasaya sürecek

Kripto borsası Bitget, WEN’i Innovation Zone ve Meme Zone’da listeleyecek. Para yatırma kanalı şu anda açık. Ayrıca, ticaret kanalını yarın saat 19:00’da açacak. Bitget ayrıca, toplam 40 milyon WEN ödül havuzu ve finansal ürünler için maksimum %40 APY ile mevduat iadeleri ve finansal ürünler de başlatacak. WEN, geliştiricilerin Solana üzerinde WEN kültürünü sürdürmek için tasarladığı bir topluluk tokeni.

Binance, para çekme işlemlerinde sorun yaşadı ve kısa sürede çözdü

Binance, gün içinde bazı kullanıcıların teknik bir hata nedeniyle kripto para çekemediğini duyurdu. Teknik ekibin, bu sorunu gidermek ve para çekme hizmetlerini mümkün olan en kısa sürede normal işleyişe döndürmek için çok çalıştığını açıkladı. Binance ayrıca kullanıcıların fonlarının SAFU olduğunu vurguladı. SAFU, Kullanıcılar için Güvenli Varlık Fonu. Tüm kullanıcılardan sabırlı olmalarını istedi.

Kısa süre içinde Binance, platformdan para çekme işlemleri normal işleyişine geri döndü. Binance, platformdan para çekme işlemlerinin normal işleyişine devam ettiğini duyurdu. Ayrıca Binance, bekleyen para çekme işlemlerinin önümüzdeki 30 dakika içinde reddedilebileceğini de ekledi. Ayrıca, “Bu durumda, lütfen para çekme talebini yeniden gönderin.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x